Kolejówa

3.8.11

Znów jestem w domu, więc chodzimy z siostrą po Bydzi i proponujemy kolejne punkty do zwiedzania. Tym razem dawne technikum kolejowe "Copernicanum", w którym dziś mieści się jeden z wydziałów bydgoskiego uniwersytetu. Najokazalej prezentuje się na ostatnim zdjęciu, choć drzewa z prawej strony zasłaniają zegar słoneczny, znajdujący się w przyczółku. Myślę, że wkrótce wejdziemy do pobliskiego parku, w którym pełno stoi szpetnych pomników, czekających tylko aż ktoś na zdjęciach uwydatni ich brzydotę :). 

Na największą uwagę zasługuje dzisiaj spódnica, która dostałam od koleżanki Z., która w ramach odgruzowywania szafy pozbywała się całego stosu ciuchów. Znalazłam w tym stosie coś dla siebie. Nie spodziewałam się, że ta długość okaże się tak wdzięczna - do-pół-łydki z reguły jest najgorszą możliwą długością, a po raz drugi przekonałam się na sobie, że wcale tak nie jest :). Zresztą jakżeby miało tak być, przecież to jedna z najpopularniejszych długości w latach 50-tych... :)
spódnica - od Z. 
top - jakiś targ
sandały - Deichmann
torebka - C&A
kolczyki i korale - kuferek babci

Inne w tym stylu

10 komentarze

 1. najbardziej cieszą takie zdobycze przypadkowe i niepodziewane ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. oh, rewelacyjnie!:) świetna torebeczka!:)
  pozdrawiam i zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna spódnica

  OdpowiedzUsuń
 4. Z wiadomych dla bydgoszczan i mieszkańców okolicznych wsi żółty budynek, który stoi blisko Copernicanum, prędko się na blogu nie pojawi. I pozdrawiamy właściciela Toyoty (chyba :P), która za Chiny Ludowe nie chciała się przesunąć, by nam ułatwić robienie zdjęć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa spódnica.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak jest! Półłydka niesłusznie kojarzy się z ciociną łydką. Zresztą - ciocie też mogą być młode, piękne i eleganckie. Cieszę się, że wzięłaś się a łamanie stereotypów. Prawda o półłydce według mnie jest taka, że trzeba do niej założyć obcas (co zrobiłaś) i już jest git:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie rozumiem, dlaczego "na największą uwagę zasługuje dzisiaj spódnica", przecież biały top z "jakiegoś targu" też jest bardzo interesujący!

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Kontakt

Zapraszam do kontaktu! :)

gdybyspodniniebylo@gmail.com