Przedwiośnie wielkanocne

11.4.12

Wielkanoc była wietrzna, trochę chłodna, ale pogodna. Podobnie jak w zeszłym roku wybraliśmy się za miasto na długi spacer po szerokich, szerokich łąkach, o tej porze roku wschodzących po zimie. Ta okolica jest tak piękna, że zdecydowałyśmy się z Myrią na całkowity plener - mając na myśli to, że w tle (czy jako równoprawny bohater) wystąpi pejzaż kujawski :).
Zdjęć sporo, ale tego poniżej nie chciałam pominąć, bo wyglądam na nim jak moja siostra. W takich momentach stwierdzamy obie, że rzeczywiście jesteśmy podobne. Buty-traperki z dedykacją dla tych, którzy w komentarzach pd poprzednimi postami domagali się szczegółów :).


A na koniec moja siostra się ujawnia. Po raz drugi na blogu. Ostatnim razem dokładnie rok temu, w poprzednią Wielkanoc. Siostry w sukienkach, siostry w spódnicach :). I siostry w tym samym co poprzednio ogrodzie. 

  
spódnica - sh
półgolf - Orsay
sweter - sh
buty - Flohmarkt w Berlinie
kolczyki i wisiorek - mamine
sukienka Myrii - Quiosque
wisiorek Myrii - z Tajwanu

Inne w tym stylu

9 komentarze

 1. Zdjęcie butów rozwiewa wątpliwości, czy cały spacer odbyłaś w tych trzewikach z Flohmarktu :)
  Choć na pięknych kujawskich łąkach pewnie nie byłby to problem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Porównania siostrzane to już chyba standard. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Są zbliżenia, jest impreza!

  OdpowiedzUsuń
 4. A mi pozostaje chyba życzyć radości wielkanocnej... i do zobaczenia za rok???

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam nadzieję, że nie będę zbyt kontrowersyjna, jeśli przyznam się, że mi się NIE podoba. Bardzo nieudane połączenie kolorów i fasonów, biżuterii... Inne stylizacje masz o niego lepsze, np. "Think pink".

  OdpowiedzUsuń
 6. Hy sweetie! this is lovely! i was thinking, maybe we can follow each others blog?! :X

  FashionSpot.ro

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć! Przeprowadzam badanie socjologiczne dotyczące polskich szafiarek, będę Ci serdecznie wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety (trwa to ok. 10 minut)--> http://www.ankietka.pl/ankieta/88110/nowa-grupa-spoleczna.html.

  Z góry dziękuję!
  W.D.

  OdpowiedzUsuń
 8. No i czemuż, ach czemuż nie ma nowych wpisów?

  OdpowiedzUsuń
 9. Najpierw zobaczyłam to rozwiane zdjęcie i pomyślałam "napiszę, że fajne zdjęcie". Ale potem się przyjrzałam i... To przecież ONA! Spódnica,w której się byłam zakochałam od pierwszego wejrzenia i tak mi już zostało, tylko, ze zapomniałam;) Zazdroszczę, acz życzliwie.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Kontakt

Zapraszam do kontaktu! :)

gdybyspodniniebylo@gmail.com