Historie Bydgoskie

20.5.14

Po długiej, długiej przerwie wznawiam działalność bloga! Sporo się pozmieniało od ostatniego wpisu: wróciłam do rodzinnego miasta, przecierałam stare-nowe szlaki, wydeptywałam dawne i nowe ścieżki, i trochę już zapomniałam o tym, że prowadzę bloga, licząc się z tym, że przez dłuższy czas mogę nie spotkać tu osoby, która znalazłaby czas i chęci na robienie zdjęć do takiej bzdurki jak szafiarski blog o sukienkach :). A tymczasem, od słowa do słowa, przez poznaną tu w Bydgoszczy Ewę, skontaktowała mnie z Kają, a właściwie Kaję ze mną i po długim umawianiu się i szukaniu dnia na spotkanie, publikuję efekty pierwszej naszej sesji. Temu pierwszemu spotkaniu towarzyszyło miłe wydarzenie - jak rozstawiłyśmy się aparatem w centrum miasta, podszedł do nas pan sprzedający na rogu ulicy konwalie i wręczył mi jeden bukiecik. To właśnie stąd te kwiaty, które trzymam przy moście :).

Pejzaż w tel to bydgoska Wyspa Młyńska.


fot. Karolina Szatkowska

-----
sukienka - sh
buty - Deichmann
kolczyki - handmade (zeszłoroczny bazar wielkanocny w Teatrze Baza)

Inne w tym stylu

11 komentarze

 1. El, jak zawsze piękna! Czekałam i czekałam na ten wpis. I już prawie straciłam nadzieję. A tu bach! Sukienka bardzo ładna. Lubię takie - elagancka, ale nie sztywniacka. Zwiewna i kobieca. No i dodatki świetne, zwłaszcza te kociaki. Najbardziej podoba mi się pierwsze i środkowe zdjecie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nareszcie! Czekamy na następne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz! :)
  Również czekam na następne wpisy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ej, wydawało mi się, że to już ustalone, że będziesz dalej prowadzić bloga... :P

  OdpowiedzUsuń
 5. No i po blogu... A nawet kiedyś wywiad widziałem z Tobą w pewnym tygodniku... No ale w sumie taka kolej rzeczy i ludzkie ograniczenia, trudno robić coś długo dla samej idei :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pociechę mogę tylko powiedzieć, że chociaż zaczęłam sporadycznie nosić spodnie (wychodzi jakieś 2 razy w miesiącu :)), to jednak zasadniczo pozostaję wierna sukienkom i spódnicom :). Kto wie, może jeszcze tu wrócę, jak po kolejnej przeprowadzce znajdę fotografa i nie będę pracować w szkole :).

   Usuń
  2. Nie chciałbym tu Cię namawiać do kontynuacji bloga, bo też trochę z i własnego doświadczenia wiem, że jak się do czego straci zapał, siły i serce, to zwykle sensu to po prostu już niestety nie ma :( Z drugiej strony podobno człowiek zmienia swój charakter co 7 lat i właściwie niewiele Ci już brakuje. Ale gdyby przemiana miała zajść tak daleko, że strzeliłoby Ci do głowy założenie bloga o nazwie np. "Gdyby sukienek i spódnic nie było", to bardzo, ale to naprawdę bardzo i bardzo szczerze Ci to odradzam :]

   Usuń
  3. Na razie mi to nie grozi :P. Raczej zaczynam się zastanawiać nad wznowieniem bloga, kto wie, może we Wrocławiu (czy ten blog stałby się wtedy dokumentacją moich przeprowadzek?) znajdę kogoś, kto chciałby robić do niego zdjęcia?

   Usuń

Popularne posty

Kontakt

Zapraszam do kontaktu! :)

gdybyspodniniebylo@gmail.com