Bydgoskie spotkanie kobiet #wspódnicy

21.2.17

W poprzednim poście wspomniałam, że na Facebooku istnieje kilka spódnicowo-sukienkowych miejsc. Jednym z nich jest Projekt 365 dni #wspódnicy, powstały z inicjatywy krakowskiej blogerki Haukotella. Śledzę grupę od początku, w którymś momencie sama zaczęłam publikować tam swoje codzienne zdjęcia, ucząc się humorystycznego stylu #hashtagów, który tam panuje i niezwykle mi się podoba (np. sztandarowe #teamkapcie czy mój osobisty hashtag #teamlatającekróliki). Klimat grupy jest przeuroczy, bardzo kobiecy, pełen życzliwości i daje poczucie jakby nieustannego uczestniczenia w babskiej imprezie, na której przymierzamy różne ciuchy i mówimy sobie nawzajem, co jest super, a co można by jeszcze dodać lub zmienić, by byłoby idealnie :). W ostatnim czasie zaczęły się pierwsze spotkania w różnych miastach, na których możemy się ze sobą poznać "w realu". W pewnym sensie się już znamy, bo widzimy nawzajem swoje codzienne stylizacje, które dziewczyny publikują na grupie i czytamy to, co sobie nawzajem piszemy pod zdjęciami, więc poniekąd wiemy już, co z nas za osoby :).

W ostatnią sobotę odbyło się Bydgoskie spotkanie kobiet #wspódnicy. Okazało się, że prawie wszystkie jesteśmy blogerkami, choć każda pisze o czymś nieco innym. Dowiedziałam się, czym są bartery albo link-party, i jakie są sposoby na zwiększenie zasięgu swoich postów.  Prawda jest taka, że mam niewielkie pojęcie o promowaniu swojego bloga w internecie, a widzę, jak bardzo przez te ostatnie 2-3 lata sieć się zmieniła. 

Spotkałyśmy w Cafe Kino na ul. Długiej, na stoliku czekały na nas upominki od Bukiecikowo i BąBą oraz bony promocyjne od Marie Zelie i Właśnie Dzisiaj. Agata przygotowała na spotkanie sprzęt do zdjęć, dzięki czemu każda z nas miała krótką sesję, co od razu wykorzystałam, by mieć materiał na nowego posta :). 

Tutaj podaję adresy blogów Dziewczyn, na które sama zaczęłam zaglądać już od jakiegoś czasu - na naszej facebookowej grupie był moment, że uczestniczki podały linki do blogów i stron, które prowadzą, więc miałam okazję poznać działalność Dziewczyn jeszcze przed naszym spotkaniem w realu :). 

Ania: Okiem Sary
Jeszcze komentarz do mojego stroju :). Czerwona spódnica z koła to zakup z Allegro - szukałam jakiś czas czerwonej, rozkloszowanej spódnicy bez żadnych wzorów, i udało mi się :). Halka petticoat też wyszukana na Allegro - razem z nią zamówiłam czarną spódniczkę wiązaną na kokardę pasie, przyjdzie czas, że i ją obfotografuję i wrzucę na bloga. Paski to z kolei moja słabość - bardzo lubię poziome, pionowe, skośne i szukam róznych sposobów zestawiania ich z innymi rzeczami. 

Na ostatnim zdjęciu jesteśmy w komplecie, załapała się jedna osoba w spodniach, synek Agaty :). -----
bluzka - Reserved
spódnica - Allegro
halka - Allegro
botki - Lasocki

Inne w tym stylu

3 komentarze

  1. Ale fajnie spotkanko! Prześlicznie wyglądałaś!
    Monikę znam z bloga! Może kiedyś i mnie uda się z Wami spotkać:))

    OdpowiedzUsuń
  2. A wiesz że nasza koleżanka ze studiów założyła firmę Larvarium? Obejrzyj sobie jej dzieła :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty

Kontakt

Zapraszam do kontaktu! :)

gdybyspodniniebylo@gmail.com